תמציות פרחים התומכות בתהליך האיזון הטבעי של הגוף ומשפרות חיים.

תמציות פרחים אנרגטיות מלאות באהבה אשר לכל אחת מהן איכויות שונות המשפיעות על הגוף והנפש ויחד הן יוצרות סינרגיה וסימפוניה של איזון  טבעי.

רקחתי עבורך באהבה את הטבע בבקבוק שיתמוך ויעזור לך לחזור למקום הטבעי בתוכך לאיזון והרמוניה פנימיים.

בלנד תמציות פרחים  – מאזנת

תמצית בעלת אנרגיה שמאפשרת שחרור רחב של תחושות פחד, חרדה, מתח ולחץ, רגשות לא נעימים וכאב. עוזרת להתחבר לתחושה של ביטחון הגנה, רוגע, שלווה ,איזון והרמוניה.

בלנד תמציות פרחים – מרגיעה

תמצית בעלת אנרגיה המעניקה רוגע ושקט נפשי – עוזרת לקבל את עצמי כשלם, מזמינה אותי להתנהל ממקום של אהבה וקבלה עצמית. מעצימה את השקט הפנימי ממלא בכוח אהבה ואיזון.

בלנד תמציות פרחים – מחזקת ומעצימה

תמצית בעלת אנרגיה המחזקות את הכוחות הפנימים הטבעיים שבנו. מומלץ לשימוש שמרגישים צורך בחיזוק פנימי.

בלנד תמציות פרחים –  Mולטי     לשיפור מצב הרוח

התמצית בעלת אנרגיה משחררת מדפוסי חשיבה, אמונות חוסמות ומפריעות לצמיחה והתפתחות, האנרגיה עוזרת להתמלא בשלווה ומעניקה שקט פנימי מחברת לתחושת ביטחון ורוגע ומעוררת שמחה שפע ואמונה.

בלנד תמצית – שדה הפרחים (3 תמציות- שדה אדמה/ארץ, שדה שמים, שדה מאוחד)

הינה כמו שדה ענק של פרחים מלא בצבעים ריחות ומרקמים בתוך בקבוק.התמצית מרוכזת באנרגיות חיוביות ומתהדהדת לגוף ברטטים שיעזרו לגוף להתחבר למקור ולכוחות הפנימים הטבעיים ולחזור לאיזון.

תמצית פרחים מרוכזת – השדה מאוחד Unified field

תמצית פרחים מרוכזת המכילה  44 תמציות פרחים מאוד חשובה ומשמעותית בתקופה זו, בה אנו חווית ניתוק ויחד עם זאת רצון לחיבור, העולם החיצוני משקף את העולם הפנימי שבתוכנו, האור מתעצם וכל הדברים שמפריעים לנו צפים ועולים , חל רצון עז לשחרר ולהשתחרר להטעין את עצמנו באנרגיה חדשה ולהתאזן מחדש. תמצית זו בעלת אנרגיות גבוהות של אחדות , יכולה לתמוך ולעזור לנו למצוא את השלם בתוכנו להתאזן ולחוות חווית חיים חדשה.

תמצית פרחים מרוכזת – תמצית אדמה Earth Field

תמצית המרכזת את כל תדרי הבסיס – מהשורש, מאזנת בסיס, יציבות, משחררת מכל חוויות התוקעות וחוסמות אותנו  ומאזנת את צ'קרות הבסיס ופותחת את הלב.

תמצית פרחים מרוכזת – שדה שמים Sky Field

תמצית פרחים מרוכזת של האנרגיות הגבוהות, המחזקות את הקשרים שלנו עם האני הגבוה משחררות חסימות מצ'קרת הלב, הגרון העין השלישית והכתר, ומאפשרת לשחרר את המחשבות החוסמות ולחבר אותנו לאמונה וביטחון, לאפשר לנו להתחבר ולבחור את הטוב עבורנו.

 

בלנד לאיזון הצ'קרות (מרכזי האנרגיה) בתוכנו

תמצית המרכזת את תמציות הבאלנס  בריכוז שווה ויוצרת סינרגיה לאיזון טבעי של מרכזי האנרגיה(צקרות).

צקרת בסיס – אסרטיביות ועצמאות, צ'קרת המין – יוזמה ויצירה,צ'קרת מקלעת השמש – קבלה ורוגע, צ'קרת הלב – מעצים ומאזן, צ'קרת הגרון – עשיה ומימוש עצמי, צ'קרת העין השלישית – עוצמה פנימית, צ'קרת הכתר – התחדשות.

בלנד  תמציות פרחים משפרות חיים

13 תמציות פרחים אנרגטיות מלאות באהבה אשר לכל אחת מהן איכויות שונות המשפיעות על הגוף והנפש ויחד הן יוצרות סינרגיה וסימפוניה של איזון טבעי ושיפור חיים. תמציות אלו הן כמו בטריות המטעינות באנרגיה חיובית , כמו הדשן לחיים.

הבלנד מכיל תמציות רוגע ושלוה, מיקוד, שמחה, שפע, מנהיגות, תשוקה לחים, ביטחון עצמי, שחרור פחד וחרדה, אומץ, אמון, אהבה, איזון והרמוניה, אור.

בלנד לתמיכה אנרגטית בגב

בלנד תמציות פרחים לתמיכה, שחרור וחיזוק הגב. עוזרת לשחרר פחד וכאב ותומכת בחיזוק הגב, ביציבות , בביטחון ברוגע ושלווה. אנרגיה המשחררת מחזקת ומחברת לעשיה ומימוש, אסרטיביות ועצמאות.

הבלנד מכיל 18 תמציות:  שחרור ושלווה, ביטחון ואמונה, צמיחה והתחדשות, אהבה, אור, רוגע ושלווה, שמחה, שחרור פחד וחרדה, אומץ עוצמה ושינוי, איזון והרמוניה, ביטחון עצמי, אנרגית חיים, מנהיגות .עשייה ומימוש., מעצים ומאזן, אסרטיביות ועצמאות התחדשות, החופש לחיות.

בלנד לתמיכה אנרגטית בברכיים

בלנד תמציות פרחים בעלת אנרגיה לתמיכה, שחרור וחיזוק הברכיים.

משחררת פחד וכאב, תומכת בחיזוק הברכיים מחזקת ביטחון ואמונה, עשייה ומימוש, אור, תשוקה לחיים, אומץ, שמחה ואופטימיות, עוזרת לנוע קדימה.

בלנד "לידה מחדש"  -תמיכה אנרגטית ליולדת – הנעה ותנועה

בלנד תמציות בעלת אנרגיה לתמיכה ביולדת בזמן הלידה.  תמצית התחזק הנעה ותנועה, ותאפשר לידה זורמת תעניק תחושה של רוגע וביטחון.

בלנד לתמיכה במעברים

תמצית זו בעלת אנרגיה התומכת במעברים ובהשתנות שאנו חווים, מאפשרת לנו לעבור משלב מודעות אחת לשלב מודעות אחר בקלות ובנעימות. ריכוז תמציות פרחים משתפרות חיים התומכות בתהליכים של מעברים בתקופות בחיים. עוזרים בשחרור ניקוי , הטענה באנרגיה טובה, ואיזון מחדש, מקל על תקופת המעבר והשינוי.

ארץ חדשה

תמצית זו בעלת אנרגיה שתומכת ומאפשרת התחלות חדשות , משוחררת מכבלי העבר.

שער ללב (חירות)

תמצית התומכת ומחברת לכוחות הפנימיים , פותחת את המרחב האנרגטי של הלב, משחררת אנרגיה כלואה, עוזרת להרפות אחיזה ולשחרר, מחברת לאהבה ולשמחה מעצימה את החיבור אל האור.

בלנד התחלה חדשה- התחדשות ושינוי

תמצית בעלת אנרגיה התומכת ומאפשרת התחלה חדשה, להיפתח לאפשרויות חדשות, להתנקות ולהתחדש, לצמוח מהחוזקות עם בסיס יציב וחזק, מתוך חיבור לקול הפנימי, להקשבה פנימה, לקבלת החיים ממקום של אהבה ואמונה, הכל פתוח ואפשרי.

בלנד תמציות  I-Q.EN  למיקוד וריכוז

תמצית בעלת אנרגיה התומכת במיקוד וריכוז, ושיפור יכולת למידה, תעניק חוויה של רוגע ושקט פנימי.

Free Be בלנד  להיות חופשי – לשחרר מאנרגיית כאב

תמצית להיות חופשי – ולחיות מתוך שמחה, עוזרת לשחרר אנרגיית כאב ולהיות משוחרר ולהיות חופשי להיות עצמי. תמצית בעלת תדר המחזקת ומעצימה את האהבה והכוחות הפנימיים, מעניקה שחרור, רוגע, ביטחון , יציבות ואמונה, מעוררת תשוקה לחיים, עשייה, אומץ, שמחה ואור.

בלנד תמציות האחד – שלום ושלווה

תמצית בעלת אנרגית פרחים המחברת לשלום פנימי לעוצמה לרוגע ולשלווה, מהדהדת תדר של אהבה, עוזרת לאדם להתחבר לתדר של האחד- אחדות פנימית.(איזון גוף נפש ורוח) מכילה את כל התמציות, מהווה את השלם את האחד.

*האחד* – תמצית המעניקה תמיכה רב מערכתית – הוליסטית. לשחרר חסימות, להיטען באנרגיה טובה, להתחבר לכוחות הפנימיים ולחזור לאיזון והרמוניה.