מה זו מודעות וצמיחה אישית? ושינוי תודעה?
אנו מגיעים לעולם עם ״ספר הדרכה״ המתוכנת בתוכנו – כיצד לשרוד בעולם הזה. הוא מתבסס על חוויות ואנרגיות בתוכנו והוא מאוד אישי
לכל אדם יש את האמונות שבו. ואת הדרך המיוחדת שלו שהוא רואה את העולם ומפרש את המציאות . כך שהחיים שלנו הם פרשנות סובייקטיבית של המציאות.
ולעיתים רבות הפרשנות שניתן למציאות, תגרום לנו כאב, תסכול ועוד רגשות לא נעימים.
הפרשנות שלנו יכולה לגרום לפגיעה בקשר ובמערכות יחסים עם הסובבים אותנו .
כאב נוסף יווצר כאשר נצפה שהמציאות תתקיים לפי הדרך שלנו… נילחם בה , ננסה לשנות אותה, נרצה לשנות אחרים….. כאשר תהליך מ ו ד ע ו ת מאפשר לנו ללמוד את עצמנו, להתבונן ולהכיר את דרכנו – מי אנחנו? מהי דרך הפרשנות שלנו? אלו סיפורים אנו יוצרים בחיינו? מה מקור הכאב? מה נרצה לשנות?
והכל יתחיל ברצון לשנות וברצון שיהיה אחרת תוך לקיחת אחריות על חיי,
האדם יכול לשנות רק את עצמו
התפתחות, צמיחה אישית זה תהליך
זו דרך בה אנו לומדים להרחיב את דרך הראיה, מכירים אפשרויות חדשות, כאשר ניפתח ונרחיב את עצמנו זו גדילה זו צמיחה, ואז העולם יראה אחרת.שנשנה את הדרך שלנו לראות את העולם נאפשר לעצמנו להתרחב ולצמוח לראות ולהכיר עוד דרכים נוספות לפרש את המציאות,
נבין שאין רק דרך אחת או אמת אחת, נתבונן בדרכים שונות, נוכל לראות דרכים שונות ולראות גם את האחר ולקבלו, ולבחור את הדרך שתטיב עימנו ותשפר את חיינו תוביל אותנו לשלום פנימי.
שינוי – למידה עצמית ומודעות תעזור לנו לבחון את עצמנו ואת הקרקע של חיינו אלו עשבים שוטים כדאי לנקש לעשב ולנקות את הקרקע ולהכינה לזריעה חדשה שתוביל לצמיחה ופריחה חדשה.
מה יעזור לנו לצאת מתקיעות , מה שחוסם ומעכב נשחרר נשחרר נשחרר
נשחרר מחשבות,נשחרר רגשות ונשחרר תחושות
נשחרר אמונות ודפוסי חשיבה, נאפשר לעצמנו להתחבר ל ״אני האמיתי״ שבתוכנו
ומתי מתחילה הפריחה?
אחרי שנשחרר ונכיר מי אנחנו באמת ללא הסיפורים, נפתח את דלת ליבנו ללא הפחד ונפעל ממקום של אהבה לעצמנו , העולם שלנו יהיה שמח יותר, אוהב יותר ורוד יותר מחובר לשפע אין סופי, לפריחה של החיים ליופים של החיים, לאמת , חיבור לאני הטבעי שבתוכנו.
מחובר לתדר של אהבה
תהליך הצמיחה הינו טבעי ועוזר לצאת מתקיעות ולהנות מיופיים של החיים, עוזר לכל אחד מאיתנו למצוא את הניצן בתוכו ולפרוח.
אני בלומרית מלווה אנשים בתהליך צמיחה אישית
באמצעות חיבור לפרחים צבעים וריחות העוזרים ותומכים בתהליך הצמיחה האישית, במודעות ובשינוי,בחיבור לעצמי האמיתי בחיבור ללב המעורר רגשות של שמחה, אהבה, אושר פנימי, רוגע ושלווה. תהליך זה משפר חיים מאזן מרגיע ומחבר לשלום פנימי ומעניק חווית חיים חדשה.

 

מאור ופרח ב🌸