מרכז "אור ופרח"

מרכז (בית) בו אנשים ופרחים נפגשים עם פרחים, מפגש של למידה, חוויה וצמיחה אישית באמצעות פרחים. קורסים, סדנאות והרצאות מקצועיות, וכן סדנאות חווייתיות ומפגשים מהנים לקהל הרחב

הייחודיות של מרכז אור ופרח  התמחות ב"בלומינולוגיה" – הכרת כוחות הפרחים ככלי לשינוי ,צמיחה, רוגע ושלווה, חיזוק והעצמה באמצעות פרחים וצבעים. בחלק מהקורסים משולבים תמציות פרחים לשיפור איכות חיים .

המרכז היום מהווה מרחב של צמיחה אישית , ומעניק תנאים מתאימים לצמיחה ופריחה.

 

  • "בלומינג" לבלוב ופריחה, חיזוק והעצמה באמצעות שזירת פרחים
  • שזירת פרחים כמקצוע או כתחביב
  • שזירת פרחים למתקדמים עם התמחויות שונות
  • מטפלים המעוניינים ללמוד את השיטה הייחודית בשילוב הקלפים
אור ופרח
סדנאות שזירת פרחים

הקורסים במרכז מתקיימים על פני כל השנה באזור המרכז וניתן על פי דרישה ובתיאום מראש, לקיים את הקורסים והסדנאות בכל רחבי המדינה.
הקורסים להתפתחות והעצמה באמצעות פרחים וצבעים הם ייחודיים למרכז ונותנים ערך מוסף למשתתפים וכלים יישומיים.

במרכז מתקיימים סדנאות וימי עיון לקהל הרחב בנושאים שונים כגון: ביטחון עצמי / דימוי עצמי, קבלה אישית וקבלת האחר, פתיחת חסמים לשינוי, התמודדות עם פחדים ועוד.

הקורסים המקצועיים הם מרמה של מתחילים עד רמה בינלאומית להכשרת שוזרים כמקצוע ובסיום הלימודים מקבלים תעודה.

מרכז אור ופרח שמה דגש מיוחד בנוסף להקניית הידע המקצועי על: איכות, שירות, אמינות ויחס אישי, כחלק מהחזון והערכים שלנו.

מקימת "אור ופרח"  היא צופית רוזן, מעצבת פרחים מוסמכת בעלת דיפלומה בינלאומית (N.D.S.F), בוחנת ושופטת מטעם ההתאגדות הבריטית לשזירת פרחים.
יועצת מקצועית לרשת zer4u, אשר ניהלה מקצועית את המכללה לעיצוב ושזירה שלzer4u .
בעבר יו"ר אגודת שוזרי הפרחים בישראל.
מיסדת "בלומינולוגיה" הכרה בכוחות הפרחים ושימוש בהם ככלי להתפתחות וצמיחה אישית, כלי לשיפור איכות חיים ואיזון, עוזר להתחבר לרוגע ושלווה, לכוחות הפנימיים, מחזק ומעצים.                                                   מנחת קבוצות בשילוב אומנות ומחברת הספר "כוחות הפלא של הפרחים" וערכת הקלפים הייחודית: "מסרים מהפרחים".
לאורך השנים לימדה מעל10000 תלמידים את רזי המקצוע וממשיכה ללמד את מקצוע "שוזר פרחים" ולחזק את האהבה הגדולה לפרחים והמודעות לכוחם והשפעתם על הנפש והגוף.
כמו כן, צופית רוזן היא שדרנית הרדיו של התכנית "מדברים בפרחים".

צופית מומחית בתחום ה"בלומינג" (לבלוב ופריחה) לכל פרח יש את הניגון שלו ואת היכולת שלו לעזור לאדם להתגבר על אתגרים בדרך ולהתקדם ולצמוח, יזמה והשתתפה במחקר רפואי ומדעי בתחום בבית חולים שיבא בתל השומר, שהצליח להוכיח מדעית שהשימוש בשזירת פרחים משפיעה על הורדת רמת הכאב, הורדת רמת חרדה ודיכאון, מעלה מוטיבציה, משפרת שינה ואיכות חיים, הפרחים הם כלי משפר חיים ומשפיע על הגוף ונפש.

נשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה, ניתן לפנות לצוות המקצועי להתייעצות לגבי הקורסים השונים ולקבלת הכוונה.

לפרטים והרשמה:

flowerandlight@gmail.com | 052-4789613

שפע של צמיחה והעצמה, צופית רוזן וצוות אור ופרח