מפגש מהפרחים

שמעתי עליה מחברה שאמרה לי היא "הילרית שעובדת עם תדרי פרחים וצבעים" היה לי מרגש לשמוע שיש מישהי כזו במקום אחר בעולם שעובדת גם עם אנרגיות של פרחים בתהליכי ריפוי

שלחתי לה הודעה שאשמח לדבר ולהכיר אותה,

ובשיחה שלנו אני שומעת את מיקה מדברת ואני מחייכת, אנחנו מדברות באותה שפה

מיקה אומרת ש"כל אחד מאיתנו הוא חלק מהטבע אנחנו משפיעים ומושפעים ממנו, מהיום והלילה, מהקור והחום, אנחנו חלק מהטבע מהשלם הזה אך לא תמיד חיים איתו בהרמוניה.

מיקה מסבירה: החיים הם כמו נהר זורם אך הסחף מביא אתו ענפים, אבנים, בוץ ואלו חוסמים את הזרימה הטבעית של המים, כך גם בגופנו. מטענים, רגשות וארועי חיים יוצרים משקעים וחוסמים את הזרימה ההרמונית בגופנו.

מיקה מספרת שסבא שלה, שהלך לעולמו בשואה, היה מחסידי אלכסנדר וקיבל אישור מיוחד מהרב לעסוק ברפואה עממית, בהילינג והיא מרגישה מחוברת לקשר ההילינג הזה.

מיקה  עברה התעוררות בעקבות תאונת דרכים קשה והגיעה בצעירותה למורה בלונדון בשם לילי קונפורד, אצלה הכירה את מדע ההילנג בצבעי פרחים, הילינג של רכות ועוצמה בחפיפה אחת.

שיטה קסומה שבה ההילר מתמקד בתדר של צבעי הפרח, ומקרין אותו לשדה ולמרכזי האנרגיה(צ׳קרות) של המטופל. (הצ׳קרות פרושות על המערכת ההורמונלית שלנו ומשפיעות עליה).

האנרגיה הזו יכולה לשחרר חסימות, להוריד מתח, לאזן, לאפשר לגוף -נפש להתארגן ובכך לאפשר זרימת אנרגיה חפשית מחסימות.

חוכמת הלב ונוכחות היא בבסיס שיטת ההילינג הזאת.

מיקה בעלת סטודיו ליוגה בלונדון, מלמדת שיטת אלכסנדר, קרניו- סקרל ומטפלת כהילרית , מאחוריה שנים רבות של ניסיון בטיפול בילדים ובמבוגרים.

בתקופת עבודתה עם לילי קורנפורד בלונדון, ניהלה מיקה קליניקת ילדים.

מיקה אומרת שילדים מרגישים ומתחברים מאוד לתדרי אנרגית הפרחים.

שיטת ריפוי זאת מאזנת ומתאימה בין השאר לטיפול בילדים היפראקטיבים ועוזרת לבעיות ריכוז וקשב ולבעיות רבות אחרות הדורשות איזון.

 

 

על פרוייקט פרח ליום – הילינג באנרגית הפרח – מיקה מספרת-

׳ב-2013 התחלתי לצלם פרח ליום כתרגיל ׳רגע יומי של מודעות׳ שנתתי לאחת הכתות שלי. מאז זה הפך לרגע שלי. פגישה יומית עם יופי, עם סיפור של צבע ותנועה, עם אירגון פנימי מופתי, פגישה עם הבריאה.

ממליצה להצטרף לדף בפייסבוק  ולהנות מפרח ליום

https://www.facebook.com/mika.borthwick/

 

תרגיל:

התבוננו בפרח- עצרו לרגע – נשמו עשר נשימות מודעות – הביטו בפרח אגב נשימה – בצבע- בצורה – במה שעולה לעיניכם -חישה -הפנימו –

 

 

תרגיל נוסף

ידיים על מרכז הלב וחשבו על ורד הכי בהיר שיש

נשמו את הצבע שלו ומלאו בו את מרכז הלב

חושו אותו נפתח , דמיינו את ריח הורד ממלא אתכם.

 

מסר חשוב

אנו כלואים בחשיכה, מרוכזים באני הקטן ושוכחים שאנחנו חלק מהטבע, חלק ממשהו גדול מאיתנו, הטבע, הצמחים והפרחים מחברים אותנו לטבע האמיתי שלנו, וזו תרופה נפלאה גם נגד בדידות ועצבות.