סדנת יצירת סידור פרחים באופן אינטואיטיבי

מפגש חד פעמי בו תקבלו טעימה לביטוי עצמי אינדיבידואלי דרך העבודה עם הפרחים. בסדנה הזו אין כללים לשזירה נכונה – יש עבודה פנימית מתוך הקשבה והשראה.
כן אסביר מעט על טכניקות – איך לנעוץ פרחים בספוג, אלמד על סוגי חיתוך שונים, אבל בכל הנוגע לאיך לייצר את הסידור שעושה לכם טוב בלב – אין נכון ולא נכון,
זה כבר שלכם לגמרי.

הרצאות

הפרחים ככלי משפר חיים המשפיע ומאזן  גוף נפש –

בהרצאה זו אני חושפת את התוצאות המפתיעות של המחקר המדעי, ראשון מסוגו שנעשה, בתחום חקר הפרחים שערכתי בשיתוף עם בי"ח שיבא תל השומר. אני משתפת איך הפרחים מהווים כלי לשיפור חיים ואיזון, כיצד הם משפיעים באופן מרתק על האדם ואיך ניתן להשתמש בידע הזה על מנת לשפר את איכות החיים ביום יום.
ניתן לשלב יחד עם ההרצאה גם סדנת שזירת פרחים.

קורס ,בלומינג"  הפרחים לצמיחה אישית ושיפור חיים – 12 מפגשים, בני שעתיים כל אחד

מסע אישי בתוך קבוצה. הקורס מיועד למי שרוצה לעבור תהליך של שינוי וצמיחה אישית, מוכן לשנות דפוסי חשיבה ולשחרר הרגלים תוקעים, להתחבר ליצירה, לשקט, לכוחות הפנימיים, לשמחת חיים, לאיזון ואור.
תהליך פרטני – "אחד על אחד"

רוב האנשים מגיעים תהליכי שינוי כשהם מתמודדים עם קושי בחיים. כאב פיזי או נפשי, למשל חוסר שינה המפריעה לקיים איכות חיים תקינה. הקושי הוא רק הסימפטום – הוא רק תחילתה של הדרך. הוא מגלה סיפור עמוק יותר מתחת, עוזר לחשוף את שורש הבעיה. דרך יצירה עם הפרחים  והשימוש  בתמציות הפרחים ניתן לשחרר לחזק ולאזן ולשפר איכות חיים.