סדנת יצירת סידור פרחים באופן אינטואיטיבי

מפגש חד פעמי בו תקבלו טעימה לביטוי עצמי אינדיבידואלי דרך העבודה עם הפרחים. בסדנה הזו אין כללים לשזירה נכונה – יש עבודה פנימית מתוך הקשבה והשראה.
כן אסביר מעט על טכניקות – איך לנעוץ פרחים בספוג, אלמד על סוגי חיתוך שונים, אבל בכל הנוגע לאיך לייצר את הסידור שעושה לכם טוב בלב – אין נכון ולא נכון,
זה כבר שלכם לגמרי.

הרצאות

הפרחים ככלי של ריפוי גוף נפש –

בהרצאה זו אני חושפת את התוצאות המפתיעות של המחקר המדעי, ראשון מסוגו שנעשה, בתחום חקר הפרחים שערכתי בשיתוף עם בי"ח שיבא תל השומר. אני משתפת איך הפרחים מהווים כלי של ריפוי, כיצד הם משפיעים באופן מרתק על המוח ואיך ניתן להשתמש בידע הזה על מנת לשפר את איכות החיים ביום יום.
ניתן לשלב יחד עם ההרצאה גם סדנת שזירת פרחים.

 

 

קורס תרפיה בפרחים – 12 מפגשים, בני שעתיים כל אחד

מסע אישי בתוך קבוצה. הקורס מיועד למי שרוצה לעבור תהליך של שינוי וצמיחה אישית, מוכן לשנות דפוסי חשיבה ולשחרר הרגלים תוקעים, להתחבר ליצירה, לשקט, לכוחות הריפוי, לשמחת חיים, לאיזון ובריאות.
תהליך טיפול פרטני – "אחד על אחד"

רוב האנשים מגיעים תהליכי שינוי כשהם מתמודדים עם קושי משמעותי בחיים. כאב פיזי או נפשי, למשל חוסר שינה המפריעה לקיים איכות חיים תקינה. הקושי הוא רק הסימפטום – הוא רק תחילתה של הדרך. הוא מגלה סיפור עמוק יותר מתחת, עוזר לחשוף את שורש הבעיה. בתהליך הטיפול דרך העבודה עם תמציות הפרחים, נתמקד בחשיפת השורש , באבחונו והתאמת טיפול אישי רלוונטי.