העבודה בקבוצה תרמה רבות לפתיחות ומקלה על מצבים של התלבטות, היכולת לשתף בקושי, חיזקה אותי מאוד. העבודה דרך ובעזרת הפרחים, עושה אותה מאוד נעימה ומשמעותית והתוצר של סידור הפרחים מלווה ועוזר לשמור את התובנות מהמפגש לזמן רב יותר.
היחסים שנוצרו בתוך הקבוצה נתנו לי הרבה חום ואהבה, והרגשתי נח בתוך הקבוצה.ההנחיה וההדרכה, עוררו מחשבות רבות,עוררו עניין רב וחיזקו אותי בדרך.
תודה רבה!
בוגרות - מסע להתפתחות אישית באמצעות פרחים וצבעים מפגש סיכום
שלום צופית,
בשם חברי מועדון אספני אצבעונים בישראל ובשמי, אני שמחה להודות לך על שחרית שבת מהנה ביותר,
הרצאתך וההארה שחווינו בעת מפגש האצבעונים שלנו גרמו לכולנו הנאה מרובה תהייה וחשיבה נוספת על מיקומו של הפרח בחיינו מלבד אהבתנו ליופי ואסתטיקה.
מי ייתן והפרח ימשיך למלא את לבנו בתינו וסביבתנו באושר ושמחה.
תודה רבה,
בברכה, כרמלה זק
תודה ממועדון אספני הצבעונים
צופית המקסימה,
רוצה להודות לך על ההזדמנות שנפלה בחלקי לעבור את הסדנא ביחד איתך ועם הקבוצה המדהימה של הנשים שהפכו מזרות לחברות שהקשיבו והתחברו אחת אל השנייה והכול בשילוב של פרחים וצבעים, הקשבה והארה שלך לכל אחת בדיוק במקום ובזמן שהייתה זקוקה לו.

כושר ההבנה והאבחנה שלך מול כל אחת למקומות בהן היו צריכות חיזוק ומציאת התשובה היה כל כך נכון ואמיתי , והכול דרך אישיותך הנעימה והמקשיבה ומלאה באהבה לכולם.
אז נשיבוקים והמשך הצלחה

סיגל
הי צופית,
אצלך צופית זה פשוט מהלב הצלחת ליצור קבוצה מדהימה של אהבה ופתיחות, הפכנו מנשים זרות לאוהבות וערבות אחת לחברתה. הצלחת בעשרה מפגשים להקנות לנו ידע רחב על הצבעים הבנתי את עצמי דרך בחירותי הן במהלך הסדנא והן בחיים. ויתרתי על הכעס והבנתי שניתן להניע ולהתניע את הבחירות והרצונות. היית פנויה תמיד להקנות ידע ועזרה. המפגשים בנינו הפכו לי לקרני שמש זוהרים שהשפיעו על מהלך החיים.
הצלחת לרגש אותי בחיבוק החם אשר הגיע בכל מצב והמיס בתוכי כאב וכעס.
תודה לך צופית על הזכות להיות תלמידה שלך. אוהבת אותך
מזל
הי צופית,
איך אפשר להודות לך על הערב המדהים שהעברת לכבודי?
זוהי מתנת יום ההולדת היפה ביותר שהענקתי לעצמי.
בעיני היה זה ערב רב חושי שניתן היה בו למשש, לשמוע, להריח, לראות (גם לטעום, אך לא את הפרחים…)
הבנות כולן נהנו מאוד, התקשרו למחרת להגיד כמה שהיה מיוחד ולא סטנדרטי, מדהים ומעניין, וכמובן מחמאות אלייך בלי סוף.
היה ערב מגוון, עם תוכן מעניין מאוד שנגע עמוק בפנים בכל אחת ואחת ללא יוצא מן הכלל, העברת אותו בנועם וראו שהשקעת בו מעבר למחשבה – המון אהבה!.
מיליון תודות ויותר
אורלי - תודה על סדנת יום הולדת
צופית יקרה ,
רציתי להביע את הערכתי הרבה ולהודות לך על החוויה המדהימה שזכיתי לחוות בעקבות השתתפותי  בסדנאות שזירת הפרחים בהנחייתך  במהלך השנה .

חשוב לי לשתף אותך שבכל אחד מהמפגשים הרגשתי הנאה צרופה, למידה מגוונת ומשמעותית אודות הפרחים ועל יכולת השפעתם על נפש האדם .
הגעתי אלייך לאחר תקופה קשה בה איבדתי את היקרים לי מכל , בעלי ובני שנפטרו טרם זמנם .

בתקופת האבל והתמודדות עם הריק ועם העצב הגדול  גיליתי את כוחם המרפא של הפרחים . ממפגש למפגש  נוכחתי להבין ולראות כמה השזירה עושה לי מצב רוח טוב והייתי מצפה ומחכה כל שבוע לשיעור השבועי איתך ועם הקבוצה.
בכל מפגש התנסינו בהכנת  סגנון אחר של שזירה . הלמידה הייתה בקבוצות קטנות ואת תמיד היית שם להושיט יד לעזרה לכל אחת ואחת . האווירה הייתה שלווה ורגועה ובסיום היה סבב סגירת מפגש קצר בו נתת לכל אחת להביע את עצמה . עשית זאת בעזרת קלפים , הקשבה והרבה נתינה ואהבה.
בקבוצה הייתה תחושה של ביחד , פתיחות וחברות אמיתית כשברקע המשותף לכולן הוא אהבה לפרחים .
מכיוון שכך , היה חשוב לי להעלות את הדברים על הכתב כאות לתודה ולהערכה לפועלך . זה לא רק הפרחים , זו גם מי שאת –

זכיתי להכיר בן אדם נדיר ומיוחד, ערכי ובעל יכולת הכלה, גישה אוהבת לכל אדם באשר הוא . כן ירבו כמוך !

אביבה, המלצה על קורס שזירה והעצמה
מומלץ בחום!
עברנו מסע של החיים…צופית את מורה מדהימה עובדת עם הלב והנשמה ואנחנו התלמידות עברנו איתך חוויות בלתי נשכחות ב ג ד ו ל ! תודה מהלב
פנינה מיכאלי
צופית יקרה
שמחתי ללמוד ממך, תודה על המודעות. איך את נוהגת לומר – שליחים באים רק לטובה. אני צומחת ואת עוזרת לי בכך תודה על האור, האהבה והנתינה.
אוהבת
אביבה
צופית יקרה!
לפני יתר מ 3 שנים עשית לי אבחון בקלפי פרחים, מי שמכיר אותי יודע כמה אני לא מאמינה בקלפים אבל… האבחון היה אחד לאחד, זה עובד וזה מדהים!
ליזה ברוורמן - המלצה על אבחון

כתבו – בוגרי קורסים בעיצוב ושזירת פרחים

למדתי המון. בזכות הקורס הזה, אני מרגישה שהרמה שלי עלתה. הרמה המקצועית שלך, הנתינה, העזרה, הסבלנות, נתינת טיפים, התמיכה והפרגון, נתנו לי השלמה שהרגשתי בדברים שהיו חסרים לי. זה ממש כמה חלקים שהיו חסרים לי לפאזל.
הקורס מדהים. נהניתי מכל רגע! כל קורס תרם לי מאוד. היום אני מרגישה שיש לי הרבה יותר בטחון להתמודד עם זרים מורכבים. קיבלתי המון טכניקות ורעיונות.
על צופית – הכרתי את צופית לפני שנים, מורה מדהימה, מעבירה את החומר בצורה ברורה ומסודרת. נותנת טיפים – שזה מאוד חשוב ומעבירה את הקורס באווירה מדהימה. כל שיעור היה שונה מקודמו והיתה לי הזכות ללמוד איתה שוב. למדתי קורס זרי כלה וקורס מתקדמים. לצערי נגמר הקורס, אבל מצפה בכיליון עיניים לקורס הבא.
לא להתלבט – שווה כל שקל!
סיגל משה
קיבלתי טכניקות שלא ידעתי לפני, לבניית זר כלה ואיך להתנהג עם פרחים מסוימים.
היה לי תענוג ללמוד אצלך, צופית. העברת את הקורס בצורה נעימה, ברורה וטובה שאפשר.
אשמח להמשיך וללמוד אצלך בעתיד. תודה לך על כך שאת מעבירה את הידע העצום שלך הלאה ומכל הלב והנשמה.
הדר יהודה
כל שיעור מרתק באופיו הן בזכות המקצועיות והן בזכות ההנחיה והגישה האישית לכל אחת ואחת – חלומו של כל תלמיד.
אופירה בן משה
הכרתי מורה מדהימה כמורה וכאדם, טכניקות של שזירה, מודרני וקלאסי והכרת הפרחים. אני ממליצה בחום על מורה מדהימה וקורס מדהים של אור ופרח של צופית רוזן, מקנה לך השראה טובה, אווירה של חום ואהבה והמון למידה. מומלץ בחום!!!
גניה זערור
אני בעלת עסק לזרי כלה וקישוטי רכב כבר שנה והטכניקות שלמדתי בקורס זה שידרגו את החנות שלי לרמה אחרת!
מאוד נהניתי מהשיעורים ומהבנות, מהיצירתיות והפרחים.
תודה רבה
נילי אקסלרוב
קיבלתי מהקורס הרבה דברים למשל, הדבקת זרים, התקדמתי בעשיית זרים נשפכים, ארוכים, למדתי טכניקה חדשה בחיווט, שלא יצא לי להכירה.
נאשף סורייה
אני לוקחת מהקורס המון! בשזירה ובהתנהלות מקצועית ובין-אישית. ההשתתפות בקורס היא חוויה מרתקת וקסומה. הקורס מעניק ידע מקצועי ברמה גבוהה, עושר של רעיונות, טיפים להתנהלות נכונה, חשיפה לעולם השזירה מכל היבט אפשרי וכמובן, השראה והנאה.צופית יוצרת בתבונה רבה ובאהבה התנסות משמעותית ביותר שמשאירה טעם של עוד…
תמי שחר
אפילו שיש לי ידע בפרחים, למדתי המון חומר חדש כמו ידע בטיפול בפרחים ועוד. במסגרת הקורס למדנו כל כך הרבה דברים ואני מעוניינת להמשיך לקורסים נוספים.
המון תודה לך צופית! את עובדת מכל הלב! מעבירה את החומר בצורה ברורה ומקצועית מאוד. אני מאוד אשמח לשמור איתך על קשר.
רגינה וולדקו
הקורס מעניין ומועבר בצורה הכי מקצועית, נעימה וסבלנית שיש. "מורה לחיים" – זה בדיוק מה שנאמר במתכוון על צופית. נתינה אמיתית וכנה, עם אכפתיות שלא ניתן להסביר במילים, רצון אמיתי בהצלחתנו.
חוץ מהלמידה התיאורטית והמעשית, מה שאפשר לי להתחבר ולהבין את עולם הפרחים, אני לוקחת איתי לדרך את קמצוץ הידע של צופית, למרות שידוע שבכל עת ובכל זמן כל מה שצריך לעשות זה טלפון אחד… והאוזן קשבת, העזרה והביטחון – מגיעים ומציפים בשנייה.
תודה ענקית על הכל! נפלה בחלקי הזכות להכיר אדם אנושי ואכפתי כמוך – מורה מדהימה…
בקיצור, היה מקסים וכיף, מקצועי ומעניין… שפע של ידע – פשוט רק לתפוס כמה שיותר ולקחת.
ענבל נאה