שלום, שמי גדי רוזן ואני חי את חיי מתוך אמונה בכוחה של אהבה ותקשורת טובה. יש לי תשוקה ורצון עז להשפיע על חיי אנשים, להניע ולהוביל אותם להשגת מטרות והגשמת יעדים וחלומות. אני יועץ ומאמן ליחסים ותקשורת במשפחה ומתמחה בליווי תהליכי שינוי אישיים ואתגרי חיים. במהלך שנות פעילותי הרבות, ליוויתי מגוון רחב של לקוחות בתהליכי צמיחה אישית, מקצועית ומשפחתית.

מתבגרים עוברים תקופה של שינוי מאתגר מהסביבה הפנימית והחיצונית ואלו שרוצים לקבל הדרכה ועזרה לעבור תקופה זו ולמצוא את הדרך המיוחדת שלהם, לשפר את הרגשתם ואת היחסים עם עצמם ועם הסובבים אותך אותם.

אני בוגר תואר ראשון במדעי החברה והרוח, איש חינוך בעל תעודת הוראה ותעודות העשרה בתחומי פסיכולוגיה, חינוך, גישור כללי, פילוסופיה, זוגיות, מדעים, כתיבה יצירתית ומשחק.

את הכשרתי המקצועית רכשתי במספר מסלולים, הנחיית קבוצות הורים של מכון אדלר, קורס אימון, הכשרת מאמנים ואימון קבוצתי בקואוצי'נג אקדמי, ב"מרכז לעיצוב החיים" ובמרכז גומא. בודהיזם. אני נהנה להעביר את הידע שלי הן באופן פרטני והן בקבוצות ומקיים הרצאות וסדנאות בפורומים שונים ומופיע בערוצי תקשורת מגוונים.

לתפיסתי, כל אתגר מהווה מזמן הזדמנות שכדאי לקחת אותה בשתי ידיים ולצעוד אל עבר היעד המוגדר. לכל גיל וסטאטוס מטרה משלו, בני נוער, זוגות צעירים, הורים טריים, בני משפחה, עובדים, פורשים, בני גיל הזהב, לכל אחד אתגר ויעד ולכל אחד הנתיב בו עליו לעבור. אני כאן בכדי ללוות כל אחד בדרך שלו, עם הכלים, התובנות והידע שרכשתי עם השנים. אני פועל מתוך שליחות ומזמין אתכם לפנות אלי בכל שאלה או אתגר חיים.